Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Národní program podpory rozvoje cestovního ruchu v regionech - podprogram "Rozvoj základní a doprovodné infrastruktury cestovního ruchu" - výzva 2020

MMR_logo
Program nabízí prostřednictvím tří dotačních titulů možnost získání dotace pro žadatele z řad obcí, podnikatelských subjektů, církví, neziskových organizací provozujících atraktivity cestovního ruchu a dalších.
 

 
 

V rámci podprogramu budou stejně jako v minulých letech podporovány aktivity zaměřené na rozvoj doprovodné infrastruktury cestovního ruchu v regionech, podporu vybavenosti turistických tras (pěší, cyklo, hipo, lyžařská, vodní turistika a další udržitelné formy cestovního ruchu), rozvoj navigačních a informačních systémů v destinacích, úpravu lyžařských běžeckých tras, podporu ekologicky šetrné dopravy návštěvníků v turistických regionech a v neposlední řadě i monitoring návštěvníků. 

Poskytovaná výše dotace je maximálně 50 % podíl uznatelných nákladů/výdajů z celkového rozpočtu akce, maximálně však 5 mil. Kč. Realizace akce je možná v letech 2020/2021. Povinnou součástí projektu je také propagace výstupu akce.

Lhůta pro podání žádosti
Platnost výzvy: 05. 11. 2019 – 05. 02. 2020
Podatelna MMR přijímá žádosti dne 05. 02. 2020 pouze do 12:00 hod.


Kompletní informace najdete na webu MMR https://mmr.cz/cs/Narodni-dotace/Cestovni-ruch/Narodni-program-podpory-cestovniho-ruchu-v-regione/Rok-2020-Rozvoj-zakladni-a-doprovodne-infrastruk

 
Zodpovídá: Ing. Petr Stejskal
Vytvořeno / změněno: 11.11.2019 / 11.11.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Symboly kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze