Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Výstava energetických obrazů v domově pro seniory v Třebíči

Výstava energetických obrazů v domově pro seniory v Třebíči
Čtvrtek 10. 10. 2019 se pro klienty Domova pro seniory v Třebíči na Koutkově ulici stal Dnem duševního zdraví. V atriu domova jsme uspořádali výstavu energetických obrazů, jejichž autorkou je Markéta Meduna Kočková. Atmosféru umocnil muzikoterapeut Mgr. Michal Štursa. Výstava ENERGIE PROUDÍ DOMOVEM potrvá do 1. 11. 2019. „Přijďte alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů a načerpat novou energii,“ zve srdečně na prohlídku výstavy tým Domova pro seniory Třebíč, Koutkova–Kubešova.
 

 
 

Markéta Meduna Kočková pochází ze Smiřic od Hradce Králové. Nyní žije s rodinou na Vysočině na zemědělské usedlosti, kde tvoří a rozvíjí své vlohy. Maluje od raného dětství a je autodidaktem. Snad právě díky tomu, že ji žádná výtvarná škola nezbrousila k obrazu svému, dokázala propojit svůj výtvarný talent s psychospirituální cestou. Její tvorba vychází především z nitra duše. Pracuje s lidmi individuálně a spoluprožívá jejich příběhy. Každý obraz je jedinečný unikát. Maluje na plátna včelím voskem svoji oblíbenou technikou  enkaustikou. V současné době vystavuje v 6 zemích světa (Švýcarsko, Slovensko, Jordánsko, Dubaj, Indie, Austrálie).

 

Michal Štursa je pedagog muzikoterapeut, pochází z Hradce Králové a v současné době žije v podhůří Orlických hor. Pořádá muzikohraní pro MŠ a ZŠ, muzikoterapie v Domovech pro seniory, rodinná centra, stacionáře, léčebny. Při svých vystoupeních hraje na tibetské mísy, dešťové hole, bubínky, bubny djembe, zvonkohry, flétny apod.


energie

energie

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.10.2019 / 17.10.2019

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze