Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

SMART CITY ACADEMY 2019

SC academy
Jedná se o přednáškový blok pro zástupce obcí, měst a krajů o zavádění nových technologií, prezentující důležitá průřezová témata správy měst, řízení inovací a jejich financování.
Cílem academie je poskytnout zástupcům všech obcí a měst informace o zavádění nových technologií, důležitá průřezová témata správy měst, řízení inovací a jejich financování.
S tím nám budou společně pomáhat odborníci firem, kteří mají zkušenosti se zaváděním těchto nových technologií ve světě i na domácí půdě. Chceme účastníkům akademie ukázat co jsme opravdu schopní dostat na domácí trh za funkční řešení v oblasti SMART technologií.
Své dotazy budou moci individuálně konzultovat s předními odborníky těchto firem, tak aby to bylo “šité“ přímo pro potřeby jejich obce, města a kraje.
Svou účast potvrdili i přední akademici a vědci v oboru geoinformatiky a jiných oborových studií, kteří se zaobírají problematikou chytrých měst na půdě Masarykovy univerzity v Brně.
 

Odkazy


 
 


 
Zodpovídá: Ing. Petr Holý
Vytvořeno / změněno: 16.7.2019 / 16.7.2019 | Zveřejnit od-do: 16.7.2019-31.12.2020 | Schváleno / Zrušeno: 16.7.2019 / 31.12.2019

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze