Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Grantový program “Nastartujte se” pro začínající podnikatele

aaa
Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) spustila již sedmý ročník grantového programu Nastartujte se. Jeho cílem je podpořit začínající podnikatele v České republice.
 

 
 

V uplynulých šesti ročnících se do grantového programu přihlásilo 315 zajímavých podnikatelských projektů. Vítězové získali finanční odměny, ceny od partnerů programu a medializaci svých projektů v celkové hodnotě přes deset milionů korun. I v tomto roce připravila Komerční banka pro vítěze řadu atraktivních cen. Kromě peněžní výhry - 300 000 Kč pro první místo, 100 000 Kč pro druhé a 50 000 Kč pro třetí - jsou připraveny i hodnotné ceny od partnerů programu a mediální podpora.

Podnikatelské projekty je možné přihlásit do 6. září 2019.

Podrobné informace k programu a možnost podat přihlášku naleznete na stránkách www.nastartujtese.cz, která také obsahuje řadu návodů a rad pro podnikání, inspirativních příběhů a videí, start-up market, ve kterém své výrobky nabízejí účastnící projektu a zajímavý blog s rozhovory se začínajícími podnikateli. Registrací na portálu pak získáte možnost využít zvýhodněné nabídky partnerů programu. 

Zdroj: www.nastartujtese.cz

 
Zodpovídá: Ing. Ivona Hájková
Vytvořeno / změněno: 16.7.2019 / 16.7.2019 | Zveřejnit od-do: 16.7.2019-30.9.2019
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze