Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Certifikovaný cyklozaměstnavatel

logo_cyklozaměstnavatel
Nadace Partnerství přináší do České republiky evropský standard Certifikovaný cyklozaměstnavatel. Je určen pro firmy, které vytváří podmínky pro dojíždění do práce na kole na svém pracovišti.
 

 
 

Certifikace je celoevropským měřítkem, podle kterého firma může zhodnotit míru své vstřícnosti vůči bezmotorovému dojíždění do práce, a identifikovat příležitosti, jak být ještě lepším pracovištěm pro své zaměstnance jezdící na kole.


Pracoviště je hodnoceno až podle 49 kritérií rozdělených do šesti tematických oblastí. Za každé splněné kritérium firma získává body a podle celkového počtu bodů dosahuje bronzové, stříbrné nebo zlaté certifikace, která odpovídá evropskému standardu. Po vyplnění online dotazníku firmu navštíví auditor certifikace, který firemní výsledky se zástupcem firmy znovu projde, a následně firma získává certifikát platný na tři roky.

Certifikace je určena pro firmy, pro které je péče o zaměstnance prioritou a chtějí být atraktivním zaměstnavatelem. Díky certifikaci firma získá kompas, jak postupovat v péči o nemotorovou mobilitu svých pracovníků. Certifikace je způsob, jak se přihlásit k odpovědnosti za zdravé životní prostředí, na které má čím dál větší dopad individuální motorová doprava ve městech.


Pokud se chcete dozvědět více, navštivte oficiální webové stránky https://www.cyklozamestnavatel.cz/Uvod.aspx

 

ilustrační foto_cyklozaměstnavatel

 
Zodpovídá: Ing. Petr Stejskal
Vytvořeno / změněno: 22.8.2018 / 22.8.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze