Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Proletí 100letí: V sobotu 15. 9. se těšte na velkolepé oslavy 100. narozenin republiky na Masarykově náměstí v Jihlavě

Proletí 100letí: Originální podívaná se stěhuje do Třebíče a Havlíčkova Brodu. Velkolepé finále vypukne 15. září v Jihlavě
V květnu odstartovaly na Vysočině velké oslavy 100. výročí vzniku Československa. Po Jihlavě, kde se konal sousedský piknik s grilováním pod širým nebem, se krajské oslavy plné symbolů stoleté republiky přesunuly v červnu na festival rekordů a kuriozit do Pelhřimova a na Den Žďáru do Žďáru nad Sázavou. Jedinečná podívaná plná ohňových efektů a dechberoucích akrobatických výkonů se zapojením velké atrakce v podobě obří kovové osmičky zavítala 18. srpna také na Slavnosti tří kápí do Třebíče a následně 7. září na Národní zahájení Dnů Evropského dědictví do Havlíčkova Brodu. Vyvrcholením oslav významného výročí naší státnosti bude v sobotu 15. září velkolepá podívaná na Masarykově náměstí v Jihlavě. Bohatý program odstartuje úderem 14. hodiny a potrvá až do pozdních večerních hodin.
 

 
 

A na co se můžete v krajském městě těšit? Koncerty, tanec, dobré jídlo, dobové atrakce let minulých i vystoupení Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Velkým lákadlem a zároveň večerním překvapením bude originální podívaná Proletí 100letí v režii Petra Píši, který vás následně pozve do tančírny plné melodií s nádechem starých časů. Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru uplynulých sta let na Masarykovo náměstí do Jihlavy, začínáme 15. září 2018 ve 14.00 hodin.


Bez vás to nepůjde! Připojte se společně s námi k oslavám 100. narozenin republiky, protože platí: Stoletá republika? Nepůjde to bez publika!

Proletí 100letí
Net4Gas


 

Proletí 100letí

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 1.8.2018 / 10.9.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze