Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Chceš zažít jedinečné prázdninové dobrodružství? Přihlas se už dnes na Mladou univerzitu

Chceš zažít jedinečné prázdninové dobrodružství? Přihlas se už dnes na Mladou univerzitu
Od 16. dubna 2018 spustí organizátoři dalšího již 10. ročníku oblíbené prázdninové Mladé univerzity rezervační systém pro přihlášení do pětidenního kempu s přeshraničními aktivitami pro děti od 11 do 14 let. Hlavním tématem letošní Mladé univerzity Waldviertel – Vysočina připravenými pro studenty z Vysočiny a Dolního Rakouska bude spojení „10. let Mladé univerzity Waldviertel – Vysočina – Best of “. Program nabitý zajímavými přednáškami, výlety a sportem se uskuteční v termínu od 5. do 10. srpna.
 

 
 

Děvčata a chlapci poznají dolnorakouské město Raabs na Dyji, kde se ubytují v hotelu pro mládež a rodiny JUFA. V rámci dopoledních aktivit absolvují zajímavé přednášky, odpoledne je čekají nejrůznější workshopy a večer se můžou těšit na pestrý volnočasový program v podobě táboráku, sportovní olympiády nebo třeba diskotéky. To vše pod dohledem dvojjazyčného týmu vedoucích, kteří budou dětem po celou dobu kempu 24 hodin denně k dispozici. Součástí Mladé univerzity bude opět i jednodenní návštěva Kraje Vysočina. Všichni účastníci letošního ročníku zavítají do krajské Jihlavy, kde na ně budou čekat zajímavé workshopy a přednášky, jako například Divadlo fyziky a jeho show plná experimentů nebo návštěva jihlavské ZOO.


Šestidenní program nabitý zážitky a novými zkušenostmi opět v Raabsu uzavře slavnostní Závěrečná promoce za účasti rodičů, sourozenců, prarodičů i přátel absolventů.


 Univerzitní atmosféru každý rok o prázdninách zažije přibližně 140 dětí, polovina z nich je z Vysočiny.


Na letošní ročník Mladé univerzity se mohou zájemci přihlásit od pondělí 16. dubna 2018, více informací a přihlašovací formulář jsou k dispozici na www.jungeuni-waldviertel.at, paní Hana Happl (v češtině).  • Více informací Jiří Wiche, odbor sekretariátu hejtmana,
    Krajský úřad Kraje Vysočina,
    tel.: 724 650 201, e-mail: wiche.j@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.4.2018 / 16.4.2018

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze