Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina slaví Světový den zdraví. Už v pondělí se zaměří na sluchově postižené

7. duben je vyhlášen Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako připomínka jejího založení v roce 1948 a slaví se jako Světový den zdraví. Na Vysočině budou aktivity spojené se dnem zdraví věnovány už v pondělí 9. dubna sluchově postiženým. V kongresových prostorech sídla Kraje Vysočina bude od 14 do 16.30 hodin připraven pro zájemce zdarma program o prevenci nemocí, bude se měřit tlak, cholesterol a bude se radit se zdravým životním stylem.
 

 
 

Po celém světě se konají různé události zaměřené především na prevenci onemocnění a zlepšení kvality života. Zdravá města, obce a regiony České republiky realizují v rámci této kampaně mnoho aktivit. Ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem, Svazem neslyšících a nedoslýchavých ČR a Zdravou Vysočinou, z.s. organizuje Zdravý Kraj Vysočina tradiční Den zdraví pro neslyšící. Při této akci získají účastníci zajímavé informace o podpoře zdraví a prevenci nemocí a také mohou podebatovat o zdravém životním stylu. Připraveno je dále několik aktivit jako třeba měření tlaku krve a cholesterolu v krvi. Celý program bude tlumočen do znakové řeči. Akce se koná pod záštitou Martina Hyského, politika Zdravého Kraje Vysočina a MA21. 

 

Den zdraví pro sluchově postižené se koná v pondělí 9. dubna 2018 v prostorách sídla Kraje Vysočina v Jihlavě od 14:00 hodin.


  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.4.2018 / 7.4.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze