Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hledá se Stavba roku Kraje Vysočina 2017

Stavba Vysočiny
Investoři, architekti, projektanti a stavební firmy mohou pro své realizace získat titul Stavba roku Kraje Vysočina 2017 v šesti kategoriích: Novostavby občanské vybavenosti, Rekonstrukce staveb občanské vybavenosti, Revitalizace veřejných prostranství, Dopravní a inženýrské stavby, Průmyslové a technologické stavby a Vodohospodářské a ekologické stavby. Do šestnáctého ročníku lze přihlásit novostavby a rekonstrukce z období 2016-2017.
 

 
 

Registrace staveb už probíhají a uzávěrka přihlášek je v pátek 11. května. Pak zasedne odborná porota, která posuzuje například architektonické vyznění díla, začlenění do prostředí, prostorové a funkční řešení od koncepce po detail, originalitu, kvalitu provedení stavby, náročnost řešení, zvládnutí řemeslných detailů, spokojenost investora nebo přijetí veřejností a rozhodne o udělení nejvyššího uznání v podobě titulu Stavba roku. Realizace na druhém místě obdrží Čestné uznání. Soutěžní stavby mohou také obdržet individuální ocenění v podobě Ceny hejtmana, Ceny ČKAIT nebo Ceny veřejnosti.

 

Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků je naplánován na pondělí 18. června do Žďáru nad Sázavou (Kino Vysočina) a jeho součástí bude dekorování vítězů Studentského projektu a Učně roku.

 

Soutěž pořádá SPOLEK STAVBA VYSOČINY ve spolupráci s krajskou reprezentací Svazu podnikatelů ve stavebnictví a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Krajem Vysočina. Záštitu nad akcí převzal jako už tradičně hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Další informace jsou k dispozici na internetových stránkách Stavba Vysočiny.

SV

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 2.3.2018 / 2.3.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze