Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Národní týden manželství: Jaký je největší mýtus o manželství?

Národní týden manželství: Jaký je největší mýtus o manželství?
Mýty jsou neskutečné sny, přání, pověry a mylné představy. Pro manželství se jich traduje několik. Psychocentrum - manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, p. o. se připojuje k Národnímu týdnu manželství, který začíná 12. 2. 2018, a jehož motem je MANŽELSTVÍ BEZ MÝTŮ. „Při této příležitosti jsme pro širokou veřejnost připravili anketu, v níž chceme zjistit, jaký z mýtů nejvíce ohrožuje manželství,“ říká ředitelka Psychocentra Olga Hinková.
 

 
 

Do ankety byly vybrány tři základní, nejčastěji rozšířené mýty:

  1. V MANŽELSTTVÍ JSOU PARTNEŘI „JEDNO TĚLO, JEDNA DUŠE“.

  2. V MANŽELSTVÍ SE PARTNEŘI NEHÁDAJÍ.

  3. NEVĚRA ZNAMENÁ KONEC MANŽELSTVÍ.

 

Anketa potrvá od 12. 2. až do 30. 4. 2018 a hlasovat pro jeden z rozšířených mýtů lze například osobní návštěvou v sídle Kraje Vysočina na Žižkově ulici v Jihlavě. Na plakát umístěný u recepce stačí pouze připsat čárku u Vámi zvoleného mýtu. Dále můžete hlasovat telefonicky na čísle 567 308 855 nebo SMS na číslo 731 193 152. K dispozici jsou i mailové adresy poradna.ji@psychocentrum.cz nebo www.psychocentrum.cz – Anketa.

 

Vyhodnocení ankety bude zveřejněno dne 15. 5. 2018, který je vyhlášen jako Den rodin, a to na www.psychocentrum.cz a poté ve Zpravodaji Krajského úřadu Kraje Vysočina. „Informaci o výsledku ankety Vám ochotně sdělí také zaměstnanci Psychocentra na výše uvedeném telefonním čísle nebo mailové adrese,“ doplnila ředitelka Hinková.


manželství

manželství


 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.2.2018 / 12.2.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze