Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

ERDV: Známe vítěze letní fotosoutěže

ERDV: Známe vítěze letní fotosoutěže
Letní fotosoutěž „Na kole po Evropském regionu Dunaj-Vltava“, vyhlášená začátkem léta jako doplňková aktivita k nově vydané cyklobrožuře „28 nejhezčích jednodenních výletů po ERDV“ zná své vítěze. „Velice nás potěšil velký počet soutěžních příspěvků zaslaných v rámci této fotosoutěže. Rozdílné motivy zaslaných fotografií znázorňují rozmanitost regionů ERDV a představují rozdílný přístup k realizaci jednotlivých cyklistických výletů. S potěšením využijeme zaslané snímky k další prezentaci ERDV“, uvedl Pavel Pacal, náměstek hejtmana Kraje Vysočina, člen Politického grémia ERDV.
 

 
 

Porota složená ze zástupců 7 regionálních kontaktních míst ERDV byla postavena před nelehký úkol vybrat tři nejzajímavější fotografie, jejichž autoři budou odměněni dárkovými poukazy k odběru sportovního zboží v síti obchodů Intersport.


Porota nakonec rozhodla takto:


1. místo - "Vstříc novým zítřkům"

Vítězka soutěže, paní Jana Hosnedlová zvěčnila v průběhu svého výletu hru barev a stínů na hrázi rybníka Svět (výlet č. 2, Jihočeský kraj). „Tuto nádhernou podívanou je možné spatřit denně. Ač je to všední zážitek, pokaždé je trochu jiný, jinak krásný, jinak nevšední“, připsala autorka ke své soutěžní fotografii.


2. místo – „Jaroměřice nad Rokytnou“

Pan Martin Kratochvíl se nechal fascinovat jaroměřickým zámkem, vyfoceným ze zámecké zahrady. Vyfotil ho pro nás se všemi jeho krásami v rámci výletu č.3  „V okolí Jaroměřic nad Rokytnou“ (Kraji Vysočina).


3. místo – „Bike on Ice“

Třetí místo si svým obrázkem zajistil pan Herbert Kleesattl z Horního Rakouska, který soutěžní snímek pořídil letos v lednu na zamrzlé hladině Lipna u Horní Plané, na výletě č. 23 „Olympijským Lipenskem“ (Jihočeský kraj).Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za překrásné obrázky z „nejhezčích jednodenních výletů po Evropském regionu Dunaj-Vltava"!


erdv


  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

ERDV: Známe vítěze letní fotosoutěže

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.11.2017 / 10.11.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze