Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Startuje série seminářů pro obce k problematice nakládání s odpady

Startuje série seminářů pro obce k problematice nakládání s odpady
Aktuální informace z legislativy v odpadovém hospodářství, BIO odpady, zpětný odběr elektrospotřebičů a baterií, výsledky třídění obcí v Kraji Vysočina, informační podpora regionů a obcí, podpůrné aktivity pro obce to je náplň půldenních seminářů pro zástupce obcí, které dnes začaly na Krajském úřadě Kraje Vysočina v Jihlavě, odpoledne pokračují v Pelhřimově, ve čtvrtek 19. října je hostí Žďár nad Sázavou a Havlíčkův Brod a na závěrečný seminář můžete zavítat do Třebíče v úterý 24. října.
 

 
 

Kraj a kolektivní systémy EKO-KOM, ASEKOL, ELEKTROWIN, ECOBAT společně podporují oddělený sběr využitelných složek komunálních odpadů a předcházení vzniku odpadů na Vysočině. Z projektu spolupráce jsou spolufinancovány aktivity zaměřené na environmentální osvětu a vzdělávání laické i odborné veřejnosti a na technickou podporu třídění a předcházení vzniku odpadu. Na realizaci semináře se spolupodílí i ESKO-T z Třebíče a Zemědělská ekologická a regionální agentura z Náměště nad Oslavou.

 

Nejen zajištění dostatečné hustoty a kapacity sběrné sítě, ale i aktivní účast obyvatel na třídění odpadů přispívá k plnění cílů Plánu odpadového hospodářství Kraje Vysočina a legislativy v oblasti maximalizace třídění komunálních odpadů a omezování skládkování.

 

  • Eva Navrátilová, odbor životního prostředí a zemědělství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.10.2017 / 17.10.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze