Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Horácké divadlo vstupuje do 78. sezóny

Horácké divadlo vstupuje do 78. sezóny
V sobotu 9. září odstartuje v jihlavském Horáckém divadle už 78. divadelní sezóna, letos s podtitulem Sdílení. Jako už tradičně je zahájení sezóny spojeno s Dnem otevřených dveří památek v rámci Dnů evropského dědictví. Na tento den zároveň připadá i první letošní premiéra – Zapomenuté světlo.
 

 
 

Hlavní náplní Dnů otevřených dveří v celé Evropě jsou prohlídky památek, budov, objektů a prostor, včetně těch, které jsou jinak zčásti nebo zcela veřejnosti nepřístupné.  Horácké divadlo se Dne otevřených dveří účastní již tradičně a komentované prohlídky divadla jsou velmi oblíbené. V sobotu 9. září budou v našem divadle tradičně probíhat prohlídky od 9:00 do 13:00 hodin v každou celou. Prohlídky jsou zdarma, nicméně pro velký zájem a omezenou kapacitu prohlídek je nutné si na ně místo rezervovat. Stejně jako v loňském roce i letos do prohlídek zakomponujeme drobné novinky.


Slavnostní zahájení 78. sezóny připravujeme ve stejné struktuře jako vloni. V sobotu 9. září tedy již v 8:30 obřadně otevřeme divadlo, po celé dopoledne pak budeme vítat návštěvníky v pasáži divadla, kde budou až do 13:00 probíhat drobné herecké férie, opět budeme s diváky vytvářet výtvarnou instalaci, bude se hrát, zpívat, rozmlouvat.


Otevřená bude rovněž pokladna divadla s nabídkou slev na vstupenky jen pro tento den a divadelní kavárna ve foyer.


Zahájení 78. divadelní sezóny koncipujeme jako svátek divadla, který chceme slavit v přímém kontaktu s našimi diváky v co nejbližším spojení, vždyť zahajujeme sezónu SDÍLENÍ. 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.9.2017 / 6.9.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze