Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Tři stylová městská kola mají nové majitele

Do práce na kole
Do práce na kole je název již pravidelné květnové soutěže, která motivuje k využívání šetrných způsobů dopravy. Organizaci soutěže a kampaně jednotlivých měst cenami v kategorii „Pravidelnost jednotlivců“ podpořil Kraj Vysočina. Všichni, kteří překonali kolmo nebo pěšky 66% hranici svých květnových cest do zaměstnání, byli zařazení do slosování o 3 exkluzivní městská jízdní kola.
 

 
 

Dnes se v sídle Kraje Vysočina uskutečnilo slavností předání kol novým majitelům. Toho se zúčastnili koordinátoři městských kampaní i náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová. „Jako příznivec aktivního odpočinku a především cykloturistiky, bych ráda poděkovala všem, kteří se aktivně zapojili a do zaměstnání se nejen v květnu dopravují k přírodě šetrným způsobem. Věřím, že se nám podaří akci příští rok rozšířit z Jihlavy, Žďáru nad Sázavou a Třebíče i do zbylých dvou okresních měst Kraje Vysočina. Novým majitelům skvělých stylových kol přeji mnoho bezpečně najetých kilometrů,“ uvedla náměstkyně hejtmana Jana Fischerová.

 

Na Vysočině 657 do soutěže přihlášených účastníků ujelo, či nachodilo přes 162 tisíc kilometrů. V přepočtu na počet obyvatel byla Jihlava nejúspěšněji zapojené krajské město a i v absolutních číslech počtu účastníku se zařadila před výrazně větší města jako Ostrava, Hradec Králové či Liberec. 

Tři stylová městská kola mají nové majitele

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 17.7.2017 / 17.7.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze