Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Žáci jihlavské stavební školy staví maják bezpečí pro děti

Projekt Přijdu včas a SŠ stavební Jihlava
Střední škola stavební Jihlava se aktivně zapojila do projektu Přijdu včas, který má zvýšit bezpečnost na dětských hřištích, naučit děti zodpovědnosti a připomínat jim včasné návraty domů. Aktuálně žáci a jejich učitelé pracují na stojanu s hodinami a hlásičem v podobě majáku, který bude zajišťovat bezpečnost u dětského hřiště na sídlišti Březinky v Jihlavě.
 

 
 

Účastníci projektu už postavili desítky stojanů s hodinami a hlásiči u dětských hřišť v řadě měst po celé republice. Nejen proto záměr zaujal i jihlavskou stavební školu, která se rozhodla vyhlásit soutěž o nejlepší návrh stojanu. „Sešlo se nám několik zajímavých návrhů od žáků maturitního oboru Stavebnictví, nakonec stavíme maják,“ informoval ředitel SŠ stavební Jihlava Pavel Toman s tím, že tento měsíc se do výroby zapojili žáci dřevařských učebních oborů v dílnách v Heleníně.


Výsledek práce studentů, žáků i pedagogů SŠ stavební Jihlava si bude možné prohlédnout na Stavebním veletrhu v Brně, ve dnech 26. až 29. dubna.


  • Zpráva zpracována z podkladů SŠ stavební Jihlava, více informací Pavel Toman, ředitel SŠ stavební Jihlava, tel.: 567 578 576, e-mail: ptoman@ssstavji.cz
  • Foto: SŠ stavební Jihlava
  • tisk@kr-vysocina.cz


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 19.4.2017 / 19.4.2017

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze