Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Šatny a sociální zařízení Gymnázia Velké Meziříčí projdou rekonstrukcí

Potřebnými stavebními úpravami projde prostor suterénu krajského Gymnázia Velké Meziříčí, který je v současnosti z části využívaný jako šatna, dále jako dílna nebo sklepní sklady a kotelna. Vybraná stavební firma přebuduje šatny do nového uspořádání a vestavbou zajistí zřízení nového dnes nevyhovujícího hygienického zázemí u tělocvičny, která se nachází u budovy gymnázia.
 

 
 

„Rada Kraje Vysočina na svém posledním březnovém zasedání rozhodla vybrat dodavatele s nejnižší cenovou nabídkou, po splnění všech administrativních kroků by měli stavaři práce na gymnáziu zahájit v nejbližších týdnech,“ uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast financí a majetku Josef Pavlík, který má krajský majetek - tedy včetně budovy gymnázia na starosti.


Plánovaných stavebních úprav se s největší pravděpodobností, po uplynutí potřebné lhůty, ujme společnost DAKA Stav, s.r.o. ze Starého Města, která rekonstrukci a částečně dostavbu provede za bezmála 11,5 milionu korun bez daně; podle připravovaných smluvních podmínek do konce října letošního roku. „Práce začnou ještě v letošním školním roce, pokračovat budou o letních prázdninách a s drobnými omezeními budou muset žáci i zaměstnanci školy počítat ještě začátkem příštího školního roku,“ doplnil náměstek Josef Pavlík.


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 4.4.2017 / 4.4.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze