Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hejtman Jiří Běhounek byl dnes oceněn cenou ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu

Zvláštní cenu ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu dnes v Hradci Králové na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Za poslední měsíc jde už o druhé takto významné odborné vyznamenání zástupce krajských samospráv. Jiří Běhounek prosazuje nejen na krajské úrovni aktivní elektronizaci krajského zdravotnictví. Pokud jde o kraje České republiky, je Kraj Vysočina lídrem v zavádění elektronických služeb, komunikace a sdílení informací ve zdravotnictví.
 

 
 

„Masivní nasazení ICT ve zdravotnictví je obecným trendem. Jedním z potřebných kroků pro úspěšnou a koordinovanou realizaci jednotlivých projektových záměrů a aktivit v této oblasti je nastavení základních priorit a praktická realizace principů projektového řízení,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Mimochodem projekt Kraje Vysočina realizovaný s podporou tchajwanských partnerů, který je veřejnosti znám pod názvem eAmbulance a má urychlit a zjednodušit nejen objednávání pacientů do vybraných ambulancí krajských nemocnic na Vysočině, figuruje mezi pěti IT projekty ankety o nejoblíbenější on-line službu eGovernmentu. Vyhlášení výsledků této soutěže je naplánováno na dnešní večer. Podle organizátorů o pořadí mezi „silnou pětkou“ rozhodly dvě tisícovky hlasujících. Více o anketě na http://202020.cz/anketa/.


Foto  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.4.2017 / 3.4.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze