Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nejlepší turistické informační centrum má Přibyslav a Polná

TIC
Města Přibyslav a Polná jsou zřizovateli nejaktivnějších turistických informačních center v Kraji Vysočina. V soutěži vyhlášené destinační agenturou Vysočina Tourism byly zohledněny nejen kvality informační služby 26 regionálních „íček“, ale i jejich aktuální spolupráce s krajskou agenturou.
 

 
 

„Práce lidí na turistických informačních centrech je důležitou vstupní bránou k objevování Vysočiny. Ocenění v obou vyhlášených kategoriích je jen malou odměnou za jejich nikdy nekončící práci a také za zřizovatelské aktivity měst,“ říká náměstkyně hejtmana pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová.
Výsledky soutěže Turistických informačních center byly v letošním roce vyhlášeny historicky potřetí. V obou kategoriích – měst do 5 000 obyvatel a nad 5 000 obyvatel bylo mezi nejúspěšnější města rozděleno na odměnách celkem 30 tisíc korun.

 

Výsledky soutěže turistických informačních center 2016

Kategorie do 5 000 obyvatel

1. Přibyslav

2. Počátky

3. Kamenice nad Lipou


Kategorie nad 5 000 obyvatel

1. Polná

2. Třebíč

3. Chotěboř

 

Vedení Kraje Vysočina gratuluje úspěšným městům a děkuje kolektivům všech informačních center na území Kraj Vysočina za pomoc s šířením informací o atraktivitách našeho regionu.


TICTIC

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.3.2017 / 9.3.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze