Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Klienti Domova Jeřabina Pelhřimov se na akci Podzim na farmě sešli se sousedy

Denní stacionář Počátky
Příležitostí pro sousedské setkání byla hned na začátku listopadu akce Podzim na farmě. Do Denního stacionáře Malá farma zavítali místní z Počátek i blízkého okolí, aby si společně s klienty domova vyrobili dekorativní předměty z přírodnin, vyzkoušeli si jízdu na koni, pohladili si králíky nebo s nimi absolvovali skok přes překážky při Králičím hopu.
 

 
 

„Řada lidí z Počátek vnímala svoji účast skutečně jako sousedskou návštěvu, a tak se na stolech objevily koláče, bonbony, nebo sušenky, které návštěvníci přinesli tak, jako běžně nosíme něco na zub na návštěvu k těm, které rádi vidíme,“ pochvalovala si průběh setkání a jeho pozitivní efekt ředitelka Domova Jeřabina Pelhřimov Simona Tomanová s tím, že největší úspěch zaznamenal u dětí Králičí hop a dospělé potěšilo opékání špekáčků.

 

Prostředí malé farmy, koně, vůně barevného listí a chvojí, ze kterého si každý mohl vyrobit vlastní podzimní dekoraci, ale také světla z ohýnku a lampionů jen dokreslovala atmosféru plnou pohody a dobré nálady, která celé setkání provázela.  „Už teď se těšíme na příští rok,“ uzavřela spokojeně Simona Tomanová.

 

  • Více informací Simona Tomanová, ředitelka Domova Jeřabina Pelhřimov, p.o., tel.: 565 443 926, e-mail: tomanova.s@domovjerabina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 9.11.2016 / 9.11.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze