Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mladí hokejisté z Běloruska trénují v Pelhřimově

Hokej
Třináctiletí hokejisté běloruského hokejového klubu Šachtar Solihorsk využili pozvání partnerského Kraje Vysočina a týden budou intenzivně trénovat pod vedením nejen českých sportovních trenérů na stadionu v Pelhřimově. Zkušenosti z přípravných utkání v České republice už mají jejich starší sportovní kolegové. „Trénink jsme zahájili seznamovacími sériemi už dnes, zítra se k běloruským hokejistům přidá i pětice vybraných pelhřimovských stejně starých hráčů a ve čtvrtek čeká na hráče přátelské utkání v Jihlavě,“ prozradil za organizátory Aleš Kučera.
 

 
 

Běloruský tým 22 hráčů dostává denně tréninkovou zátěž řízenou trenérem Pelhřimovského A týmu Janem Dvořákem. Dvojici brankářů předává zkušenosti nová americká akvizice v řadách pelhřimovských v osobě Christophera Josepha Groha. Šestadvacetiletý brankář naposledy nastupoval za univerzitní tým v Alabamě a minulou sezonu také trénoval muže v maskách v týmu Cincinnati Thunders.

V týdnu se běloruský tým postaví v přípravném jednání nejen na jihlavském ledě hráčům Vysočiny, ale v rámci pelhřimovských tréninků také týmu Energie Karlovy Vary, který si Pelhřimov také vybral pro hokejové soustředění.

 

V minulosti si Vysočinu pro sportovní soustředění na doporučení Kraje Vysočina vybrali také mladí hokejisté z Francie a Finska.

 

HokejHokejHokej

  • Jitka Svatošová, oddělení tiskové
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 8.8.2016 / 8.8.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze