Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Letní dovádění s Vysočinou je v polovině

Letní dovádění
Do své druhé poloviny se přehoupl letošní ročník roadshow Letní dovádění s Vysočinou. V pořadí pátá zastávka se uskuteční v tuto neděli 7. srpna od 14.00 na fotbalovém hřišti v Dolním Městě. „S programem, který se jen tak nevidí, poprvé zavítáme na Havlíčkobrodsko. Přijetí na všech předchozích místech bylo vřelé. Tour táhne a baví,“ přibližuje krajský radní pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál. Zatímco červencová zastavení začínala úderem 15. hodiny, srpnová setkání budou začínat o hodinu dříve.
 

 
 

Co naopak zůstává, je lákavý program pro všechny bez rozdílu věku. Připravena je spousta zábavy, soutěží, atrakcí, vystoupení a hostů. Návštěvníci ochutnají grilované maso, vychlazené pivo i limonádu z Vysočiny. „Obrovský úspěch má nabídka pojízdného stánku Kavárny Pohodička a zasloužené pozornosti se těší i přehlídka Kaipanů. Lidem představujeme mnohé z Vysočiny,“ doplňuje radní Petr Krčál. V rámci jednotlivých zastávek je možné využít také zdravotní poradenství, načerpat informace týkající se prorodinných aktivit nebo si zažádat o Rodinný a Senior pas Kraje Vysočina. „Držitelů každým zastavením přibývá. Souvisí to mimo jiné s neustále se rozšiřující nabídkou slev a výhod,“ vysvětluje Roman Sýkora z Krajského úřadu Kraje Vysočina.


Po Dolním Městě se další srpnová zastavení uskuteční v Bobrové, Modlíkově a spanilou jízdu po kraji ukončíme 28. srpna v Budišově. Vstup je vždy zdarma. Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina.

 

  • Aleš Urban, odbor sociálních věcí

    Krajský úřad Kraje Vysočina

    Tel.: 564 602 813, e-mail: urban.a@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 5.8.2016 / 5.8.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze