Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Třetí vydání katalogu slev a výhod pro držitele Rodinných pasů Kraje Vysočina

Petr Krčál: Rodinné pasy slaví pět let na Vysočině, přijďte se bavit s námi
V průběhu tohoto týdne je všem držitelům Rodinných pasů Kraje Vysočina adresováno v pořadí třetí vydání katalogu slev a výhod souvisejících s tímto projektem. Poprvé ho mohou zájemci obdržet také v elektronické podobě - společně s informačním sdělením dorazí do e-mailových schránek. „Jdeme s dobou. Katalog si stačí stáhnout do tabletu nebo mobilu, a mít ho tak neustále při sobě. Věřím, že své využití najde velice rychle,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních a prorodinné politiky Petr Krčál.
 

 
 

Celkem 70 stran obsahuje jak akční nabídky, tak i dlouhodobé slevy. Jak již bývá zvykem, opět došlo k rozšíření nabídky. „Zaměřili jsme se na to, co držitelé využívají nejčastěji. Jde tedy o slevy vážící se na volnočasové aktivity, cestování, ubytování nebo například také stravování,“ přibližuje Roman Sýkora z Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina.  


V obsahu nechybí ani přehled akcí, které se konají pod hlavičkou Rodinných pasů Kraje Vysočina, nebo anketa mezi držiteli. Zařazeny jsou také informace týkající se míst přátelských rodině na Vysočině, tzv. Family Pointů. Připraveno je zábavné čtení, které doprovází hravá grafika.

 

Obdobně je sestavený také katalog slev a výhod pro držitele Senior pasů Kraje Vysočina, kterým bude v nejbližší době adresován do poštovní schránky.


Držitelů Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina každoročně přibývá. V současnosti Kraj Vysočina registruje více než 35 tisíc majitelů.

 

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí

    Krajský úřad Kraje Vysočina

    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 30.6.2016 / 30.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze