Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek zahájil Mistrovství světa horských kol

MTB
Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě hostí jednu z největších sportovních akcí letošního roku v Česku. Mistrovství světa horských kol připravovali organizátoři celé dva roky a aktuálně se na zajištění celého šampionátu podílí 600 organizátorů a z toho více než 200 dobrovolníků. Slavnostního zahájení pětidenního klání sportovců z 53 států celého světa se zúčastnil i hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. „Je pro nás ctí, že Vysočina Arena byla vybrána jako místo, kde se koná první mistrovství světa cross country na území České republiky. Věřím, že zázemí a příjemná atmosféra přinese našim závodníkům vynikající výsledky a všem návštěvníkům skvělé zážitky. Užijte si to u nás na Vysočině,“ uvedl na zahájení Jiří Běhounek.
 

 
 

Slavnostní zahájení se neslo v duchu velkolepé gymnastické a světelné show v národních barvách. Českou hymnu zazpíval Vojta Dyk, který pokračoval se svým koncertem a oživil tak celý slavnostní zahajovací večer.


Až do neděle najdete v areálu Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě hned vedle hlavní tribuny stánky krajského promotýmu. Jeho členové připravili pro návštěvníky soutěže a rozdávat budou fandítka, vlajky i informační brožurky se sportovními i výletními tipy.


Dnes je ve Vysočina Areně od 18 hodin na programu závod štafet a domácí reprezentace nastoupí v silném složení: Matěj Průdek, Kryštof Bogár, Kateřina Nash a Jaroslav Kulhavý. Českým medailovým nadějím držíme palce.


Detailní informace o programu: http://mtb2016nmnm.cz/program-ms

 


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 30.6.2016 / 30.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze