Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Havlíčkobrodské náměstí ožilo akcí Srdce na dlani

Letošní oslavy Svátku seniorů úspěšně za námi
Třináctý ročník tradiční a oblíbené akce s názvem Srdce na dlani se v sobotu 25. června uskutečnil na náměstí v Havlíčkově Brodě, kde současně probíhal už třetí ročník festivalu dechových hudeb. Srdce na dlani je setkání seniorů, osob se zdravotním postižením a pracovníků příspěvkových organizací Kraje Vysočina, které pořádá Krajský úřad Kraje Vysočina a záštitu nad touto akcí převzal radní Kraje Vysočina za sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Program na havlíčkobrodském náměstí začal krátce po poledni vystoupením dechového orchestru ZUŠ Chotěboř následovaný představením uživatelů zařízení sociálních služeb. Pěkně zvesela vystoupili uživatelé Domova Háj, Ledeč nad Sázavou, kteří zatančili na píseň Ruská Máša. Program pokračoval zpěvem písní uživatelů Domova ve Zboží za doprovodu hudebních nástrojů a jako třetí vystoupili senioři z Domova důchodců Onšov, kteří zazpívali tři písně s harmonikou.


Své umění předvedla dechovka Havlíčkobrodská 12, kterou vystřídal další vstup vystoupení uživatelů Domova Kopretina Černovice s hudební skupinou TRIO PLUS. Po nich už se na rozpáleném náměstí střídaly další dechové kapely Leškovanka, Venkovská kapela, Rose band, Vysočina a Kameníkovi Muzikanti.


Po celé odpoledne měli návštěvníci možnost zakoupit si ruční výrobky, které na stáncích prodávali uživatelé a pracovníci Domova pro seniory Havlíčkův Brod, Domova pro seniory Třebíč Koutkova Kubešova, Domova Háj z Ledče nad Sázavou, Domova Kopretina Černovice, Domova ve Zboží, Domova Jeřabina Pelhřimov a Domova ve Věži.


Radní Kraje Vysočina Marie Kružíková, která také navštívila Havlíčkův Brod a pozdravila účastníky, byla velmi spokojena s atmosférou, která navzdory tropickému počasí v Havlíčkově Brodě panovala. „Všem zúčastněným organizacím sociálních služeb, které se akce zúčastnily, patří veliký dík,“ uvedla radní Marie Kružíková.

 

Srdce na dlaniSrdce na dlaniSrdce na dlani

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 811, e-mail: krizova.t@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 27.6.2016 / 27.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze