Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ministr životního prostředí ocenil profesionalitu a komplexnost služeb společnosti Pretol

Pretol
Nejvýznamnějšího provozovatele odtahové a vyprošťovací služby na Vysočině navštívil v závěru minulého týdne ministr životního prostředí Richard Brabec. V doprovodu hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka a náměstka pro dopravu Libora Joukla si prohlédl sídlo společnosti a seznámil se s její činností. „Společnost Pretol má strategickou polohu v Humpolci, těsně vedle dálnice D1, na které je v úseku sahajícím až za hranice Kraje Vysočina schopna rychle a efektivně zasáhnout. Kromě samotného vyproštění a odstranění havarovaných aut společnost zajišťuje ve spolupráci s hasiči i kompletní odstranění následků nehod s důrazem na ochranu životního prostředí,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina, Jiří Běhounek.
 

 
 

„Speciální technika ve spojení s odborníky dokáže vyprostit a odtáhnout havarovaná a nepojízdná osobní auta, nákladní auta, přívěsy, návěsy, vozidlové soupravy i autobusy. Díky širokému spektru komplexních služeb nám Pretol výrazně pomáhá na území celého kraje při obnovování provozu po dopravních nehodách, dokáže vždy rychle a efektivně zasáhnout,“ ocenil fungování firmy na Vysočina Libor Joukl, náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro dopravu a majetek.

 

Společnost Pretol byla založena v roce 1999 jako malá odtahová služba působící na Havlíčkobrodsku. Postupně rozšířila působnost na dálnici D1 a dnes zaujímá přední postavení v oboru i za hranicemi České Republiky. Úzce spolupracuje se složkami integrovaného záchranného systému v Kraji Vysočina.

 

Ministr životního prostředí ocenil profesionalitu a komplexnost služeb společnosti Pretol

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 27.6.2016 / 27.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze