Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina ocení nejkrásnější knihu Vysočiny

Nejkrásnější knihy 23. Podzimního knižního veletrhu
Stejně jako v předchozích letech vyhlásí i letos v rámci Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě soutěž O nejkrásnější knihu. „Kraj Vysočina už popáté udělí Cenu za nejkrásnější knihu Vysočiny, která bude s krajem spjatá obsahově a tematicky. Není podmínkou, aby nakladatel nebo autoři sídlili v Kraji Vysočina,“ přibližuje radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

Do soutěže se mohou hlásit autoři i nakladatelé, kteří od září 2015 vydali nebo do září letošního roku vydají knihu tematicky související s Vysočinou. Nejenže mají možnost získat cenu a s ní spjatých 60 tisíc korun, ale navíc mají velkou příležitost propagovat své dílo. Do soutěže je zapojený i Český rozhlas Region, který informace o přihlášených knihách vyvěsí na svých webových stránkách a všem čtenářům i posluchačům dá v online hlasování možnost vybrat svého knižního favorita.

 

Ceny za nejkrásnější knihy 26. Podzimního knižního veletrhu včetně Ceny za nejkrásnější knihu Vysočiny budou vyhlášeny na slavnostním večeru v první den veletrhu v pátek 14. října ve 20 hodin v sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě.

 

Více informací na stránkách Krajské knihovny Vysočiny nebo na stránkách Podzimního knižního veletrhu.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 2.6.2016 / 2.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze