Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Jarní dny na Family Pointech

Jarní dny
Blíží se Velikonoce a s nimi i Jarní dny na Family Pointech. Kraj Vysočina společně s Family Pointy připravuje už druhý ročník této akce. Od 21. do 23. března se budou moci zájemci ve všech kontaktních Family Pointech na Vysočině zúčastnit programu spjatého s příchodem jara. „Návštěvníkům chceme přiblížit tradiční velikonoční zvyky a společně oslavit příchod jara. Rádi bychom jim také představili služby Family Pointů na Vysočině,“ říká radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Na návštěvníky akce čeká zdobení kraslic, pletení pomlázek, výroba jarních dekorací, zdobení perníčků nebo aranžování květin. Program poběží každý den, a to jak v dopoledních, tak odpoledních hodinách. K tomu si mohou lidé prohlédnout prostředí Family Pointů - míst přátelských rodině a seznámit se s jejich službami a činností. „Program jsme sestavovali i s ohledem na tatínky a prarodiče. Budeme rádi, pokud si k nám společně s dětmi najdou cestu. Děti mohou rodičům nebo prarodičům s aktivitami pomáhat nebo mají možnost si pohrát v dětském koutku,“ přibližuje radní Kraje Vysočina Petr Krčál.


Jarní dny se uskuteční na Family Pointech v Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Třebíči a Žďáru nad Sázavou. Podrobný program a časový harmonogram jednotlivých Family Pointů najdete na webových stránkách www.vysocina.familypoint.cz


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 11.3.2016 / 11.3.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze