Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Státní fond dopravní infrastruktury - přehled financování 2000-2015

SFDI_logo
Státní fond dopravní infrastruktury schválil v tomto roce historicky nejvyšší částku na bezpečnost chodců a cyklistů na silnicích.
 

 
 

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) v letošním roce schválil historicky nejvyšší částku na projekty zvyšující bezpečnost chodců a cyklistů na silnicích, jedná se o více než 656 milionů Kč.


V letošním roce bylo na bezpečnost v rámci 1. a 2. kola Výborem SFDI schváleno celkem 276 projektů s finanční podporou 656,397 tis. Kč.


V rámci cyklostezek Výbor SFDI letos schválil 33 akcí s finanční podporou 146,472 mil. Kč a do konce roku 2014 již bylo podpořeno celkem 499 projektů v celkové hodnotě 1,560 mld. Kč.


Níže uvedený graf znázorňuje celkový přehled o poskytnutých příspěvcích na cyklostezky od doby vzniku SFDI do současnosti.


SFDI organizuje bezprostředně po schválení a vyhlášení výzev na poskytnutí příspěvků konzultační dny, při nichž mohou potenciální žadatelé o příspěvek konzultovat své připravované žádosti s pracovníky SFDI. Současně SFDI v měsíci říjnu realizoval seminář za velké účasti zejména potencionálních příjemců příspěvků, kde byly prezentovány novinky v pravidlech pro rok 2016. Prezentace z tohoto semináře jsou dostupné pro všechny zájemce na stránkách SFDI. Díky těmto aktivitám se značně zvyšuje kvalita zpracování projektových dokumentací a celkové podání těchto žádostí.


SFDI_cyklostezky příspěvky_graf

 
Zodpovídá: Ing. Petr Stejskal
Vytvořeno / změněno: 26.11.2015 / 26.11.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze