Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Výstava "Město v pohybu"

město v pohybu_logo
Cyklovýstava "Město v pohybu"
Třebíč - Nové Město na Moravě - Žďár nad Sázavou
 

 
 

Ve spolupráci se sdružením Auto*Mat přinášíme cyklovýstavu "Město v pohybu" velvyslanectví Dánského království v Praze do měst Vysočiny.

Výstava přináší to nejlepší z čtyřleté dokumentace cyklistické kultury v Kodani, jak ji zachytil Mikael Colville-Andersen.

Zajímá vás, jak se Dánové vypořádávají na kole se sněhem a deštěm? Jak si z kol dokážu snadno udělat třeba kočárek nebo zmrzlinový stánek? Jak na kole rozváží poštu, demonstrují nebo randí?

Autor výstavy Mikael Colville-Andersen je dánský fotograf, filmař a odborník na městskou mobilitu. Jeho výstava 50 fotografií zachycuje nejrůznější aspekty každodenního života na kole ve Městě cyklistů, jak se Kodani někdy říká. Michael Colville-Andersen je známý také jako cyklistický velvyslanec Dánského království. Cestuje po celém světě, setkává se s politiky na státní i obecní úrovni, je poradcem měst v problematice rozvoje cyklistické infrastruktury a podílí se na kampaních zaměřených na propagaci cyklistiky u široké veřejnosti, aby cyklistika nebyla vnímána pouze jako koníček pro sportovní nadšence.

Výstava navštíví postupně:

Třebíč 10.7. - 20.7.2015 (Karlovo náměstí)

Nové Město na Moravě 24.7. -7.8.2015 (Vratislavovo náměstí)

Žďár nad Sázavou 21.8. - 4.9.2015 (veřejné prostranství před KD)

Nové Město na Moravě

 

Cyklovýstava "Město v pohybu"

 
Zodpovídá: Ing. Petr Stejskal
Vytvořeno / změněno: 11.8.2015 / 11.8.2015

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze