Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kotlíkové dotace: Zájem o případné dotace má předběžně 1600 domácností

Kotlíkové dotace
Z předběžného průzkumu, který v minulých týdnech prováděl Kraj Vysočina prostřednictvím www stránek je zřejmé, že o případné dotace na pořízení nových kotlů má v regionu zájem zhruba 1600 domácností. „Stále se jedná o mapování předběžného zájmu domácností, konkrétní parametry samotného čerpání se stále upřesňují a budou zveřejněny pravděpodobně nejdříve na začátku příštího roku,“ informuje radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád. Ještě před samotným vyhlášením dotačního titulu pro domácnosti čekají Kraj Vysočina důležitá jednání s MŽP ohledně nastavení závazných podmínek čerpání.
 

 
 

Pouze pro zajímavost lze uvést, že nejčastěji zájem o případnou výměnu topného média daly vědět domácnosti v Novém Městě na Moravě a Bystřici nad Pernštejnem. Z pohledu administrátora je třeba upozornit, že jakékoli porovnávání zájmu v rámci regionu není důležité a nemá vliv na případné budoucí čerpání dotací.

 

On-line formulář na stránce www.kr-vysocina.cz/kotliky stále funkční a nabízí přehled zájmu napříč regionem. Zájem o případnou budoucí výměnu kotle je do něj možné i nadále zaznamenávat.  Na zadané adresy budou zasílány aktuální informace týkající se kotlíkových dotací.

 

  • Více informací Jan Jež, odbor regionálního rozvoje, tel.: 724 650 194, e-mail: jez.jan@kr-vysocina.cz nebo Stanislava Lemperová, odbor regionálního rozovoje, tel.: 724 650 144, e-mail: lemperova.s@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.8.2015 / 5.8.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze