Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vedení kraje přijalo rodiče finských hokejistů

Vedení kraje přijalo rodiče finských hokejistů
Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, krajský radní Martin Hyský a ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec dnes dopoledne v Jihlavě přijali rodiče finských hokejistů, kteří se tento týden účastní Mezinárodní česko-finské hokejové školy (IIHS). „Jde už o pátý ročník tohoto mezinárodního projektu a je tedy jasné, že se česko-finská hokejová škola zařadila mezi tradiční akce. Jsem rád, že se letos k hokeji přidal i florbal, který je ve Finsku na hodně dobré úrovni a naši kluci se tak mají od svých finských vrstevníků co učit,“ řekl v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina hejtman Jiří Běhounek, který bude v sobotu odpoledne na Horáckém zimním stadionu předávat ceny vítěznému týmu celého turnaje.
 

 
 

Více než dvě desítky Finů si po krátké zdravici hejtmana Jiřího Běhounka prohlédly prezentaci a také krátký film, ve kterém jim byl představený Kraj Vysočina. Z krajského úřadu si odnesli také drobné dárky a upomínkové předměty.

 

Letošního pátého ročníku IIHS se účastní šestačtyřicet mladých hokejistů z Finska a Vysočiny. Finálový zápas česko-finské hokejové školy se odehraje na Horáckém zimním stadionu v sobotu 1. srpna od 16 hodin.


  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 28.7.2015 / 28.7.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze