Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

V soutěži žákovských prací ENERSOL zvítězil tým z Vysočiny

Národní kolo soutěže Enersol 2015, které se v polovině března konalo v Mohelnici, ovládlo družstvo Kraje Vysočina. „Tým z Vysočiny se po loňském stříbru opět vrátil na první místo, jak k tomu bylo ve třech letech předešlých,“ těší se společně se studenty radní Kraje Vysočina pro oblast školství Jana Fialová.
 

 
 

O úspěch reprezentantů Kraje Vysočina se nejvíce zasloužili Robert Zabloudil a Radim Jelínek ze Střední školy stavební Třebíč, kteří mezi dvaceti účastníky v kategorii Enersol a praxe obsadili první a druhé místo. V odborném textu za Vysočinu triumfovali Zuzana Palátová (SŠ stavební Třebíč) a Radim Makovička (OA, SZŠ a SOŠS Jihlava). Další cenné body pro družstvo získala Simona Kolářová (VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem) za 4. místo v kategorii Enersol a popularizace a René Rámiš (VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou), který v kategorii Enersol a inovace obsadil 8. místo.

 

Už 16. a 17. dubna 2015  bude Jihlava hostit Mezinárodní konferenci ENERSOL, nad kterou převzal záštitu hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz

V soutěži žákovských prací ENERSOL zvítězil tým z Vysočiny

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 24.3.2015 / 24.3.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze