Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Jarní dny na Family Pointech

Jaro ve Family pointech
Kraj Vysočina pořádá akci Jarní dny na Family Pointech. Od 30. března do 2. dubna bude v kontaktních rodinných centrech, která v současnosti fungují na třech místech regionu, probíhat program spjatý s příchodem jara. Uskuteční se na Family Pointech v Havlíčkově Brodě, Jihlavě a Třebíči. „Chceme přiblížit nejen tradiční velikonoční zvyky, ale také společně oslavit příchod jara. Cílem je rovněž seznámit veřejnost se službami Family Pointů,“ říká radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Návštěvníky čeká zdobení kraslic, pletení pomlázek, výroba dekorací, zdobení perníčků, drátkování, aranžování květin nebo základy enkaustiky. Program poběží každý den, a to jak v dopoledních, tak odpoledních hodinách. K tomu si návštěvníci mohou prohlédnout zázemí míst přátelských rodině a seznámit se s jejich činností.

 

„Program jsme sestavovali i s ohledem na tatínky. Budeme rádi, pokud si k nám společně s dětmi najdou cestu,“ přibližuje krajská koordinátorka sítě Family Pointů na Vysočině Miluše Průšová.

 

Podrobný program na jednotlivých Family Pointech  najdete na odkazech níže. Místa přátelská rodině sídlí v Horní ulici v Havlíčkově Brodě, Palackého ulici v Jihlavě a Masarykově náměstí v Třebíči.

 

Budování Family Pointů v Kraji Vysočina je klíčivou aktivitou projektu Žijeme a pracujeme na Vysočině.

 


logo

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 19.3.2015 / 19.3.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze