Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

EXPO 2015: Radní Martin Hyský si prohlédl pavilon České republiky v Miláně

Vysočina má namířeno na EXPO 2015
Stejně jako jsou v plném proudu práce na pavilonu České republiky na světové výstavě EXPO Milán 2015, tak i Kraj Vysočina postupuje důsledně podle časového plánu a připravuje svou vlastní originální expozici. S tou se má v italském Miláně představit v září. Před definitivním rozhodnutím o budoucí podobě expozice kraje si radní Kraje Vysočina Martin Hyský prohlédl stavbu Českého pavilonu a především prostor, který byl kanceláří Generálního komisaře určen pro prezentaci krajů. „Jen dny nás dělí od finální podoby návrhu expozice kraje, jehož zadání bylo mimo jiné postaveno na práci s tradičním a průmyslovým sklem. Tato komodita je pro náš region charakteristická, je reprezentativní a nabízí širokou škálu uplatnění při zpracování návrhů,“ uvedl Martin Hyský.
 

 
 

Důvodem cesty Martina Hyského do Milána bylo především včasné plánování schůzek souvisejících s prezentací Kraje Vysočina v Itálii. Kromě setkání s vedením CzechTrade a Českého centra v Miláně došlo i na schůzku s pracovníky Kanceláře generálního komisaře účasti ČR na EXPO 2015. Už nyní se ve spolupráci s uvedenými partnery připravuje pracovní program vysočinské prezentace, oslovují se potenciální partneři z řad italských podnikatelů, škol a samospráv. „Svou účast na EXPU bereme maximálně vážně. Jde o prezentaci, od které se přirozeně očekávají konkrétní výsledky,“ dodává Martin Hyský.

 

Kraj Vysočina bude mít v Miláně resp. v pavilonu České republiky v termínu 16. – 30. září 2015 k dispozici prostor zhruba 50 m2. Aktuálně se v průchozích prostorách pavilonu dokončuje kinetická plastika a ve všech patrech panuje čilý stavební ruch.

 

 

EXPO 2015: Radní Martin Hyský si prohlédl pavilon České republiky v Miláně

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.2.2015 / 13.2.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze