Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Biatlonovou bránou Kraje Vysočina prošly tisíce lidí

Fanstan
Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě je pro Kraj Vysočina jednoznačně největší sportovní událostí roku 2015. Třídenní sportovní podnik vidělo, podle odhadů pořadatelů, více než sto tisíc návštěvníků. Stříbrné, bronzové umístění a dvě pátá místa, taková je bilance českých reprezentantů z Vysočina Areny. Mezi partnery světového poháru figuroval blízko hlavních tribun také Kraj Vysočina, jehož promotým se staral o volnočasové aktivity diváků mezi jednotlivými závody.
 

 
 

„Hodnocení pořadatelství světového poháru je velice pozitivní. Pro Kraj Vysočina je to obrovská šance, jak se posunout v povědomí a v hledáčku zájmu nejen zimních turistů. Vysočina Arena je výjimečná svým multifukčním využitím, protože mimo termínů sportovních podniků, je celý areál k dispozici veřejnosti,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Spokojenost s pořadatelstvím a diváckou účastí neskrýval ani šéf Mezinárodní biatlonové unie IBU Anders Besseberg.

 

Na sportovní akci v Novém Městě na Moravě se prezentoval také Evropský region Dunaj-Vltava (ERDV), jehož je Kraj Vysočina členem. Na fanstánku byly pro širokou veřejnost k dispozici informační matriály přibližující činnost ERDV napříč různými tematickými oblastmi (turismus, trh práce, doprava,..). S velkým ohlasem se setkaly prezentační materiály, jako např. pexeso prezentující všech sedm členských regionů ERDV, kuchařka sedmi regionů, či brožura nabízející studium na vysokých školách v regionu.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.2.2015 / 13.2.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze