Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nezisková organizace EDULAB nabízí termíny školení učitelů zapojených do Programu podpory digitalizace škol

Nezisková organizace EDULAB nabízí termíny školení učitelů zapojených do Programu podpory digitalizace škol
Jedná se o školení, která jsou prakticky orientovaná na práci s digitálním vzdělávacím obsahem, aplikacemi a moderními technologiemi. Školení jsou rozdělena pro učitele mateřských škol, dále pak pro učitele základních a středních škol zapojených do Programu podpory digitalizace škol. V rámci školení se pedagogové mimo jiné seznámí se vzdělávacím portálem eKabinet.cz, s digitálním vzdělávacím obsahem, nástroji na tvorbu příprav na hodiny a domácích úloh pro žáky.
 

 
 

V průběhu školního roku už byly proškoleny stovky učitelů. „Určitě doporučuji. Velmi přínosné, zajímavé, pěkně zpracované výukové materiály na portálu eKabinet.cz,“ uvedla Alena Hlaváčová z Mateřské školy v Pačejově a Katuše Mlíková ze Základní školy v Radotíně, Praha 5 konstatovala: „Pro vyšší ročníky je to úžasná moderní metoda. Portál eKabinet.cz je skvělý pro domácí úlohy a domácí přípravu žáků.“

 

Účast na školení je pro učitele bezplatná. Aktuální seznam termínů s možností rezervace najdete na www.akademie.edulabcr.cz.

 

Využijte tuto zajímavou možnost pro zkvalitnění výuky. Nejste-li zapojeni v Programu podpory digitalizace škol a měli byste zájem zúčastnit se školení, kontaktujte nás na +420 212 245 509 nebo info@edulabcr.cz.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.2.2015 / 5.2.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze