Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu vede nově Ladislav Seidl

Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu vede nově Ladislav Seidl
Novým vedoucím krajského odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu se od 1. ledna 2015 stal Ladislav Seidl, který na této pozici vystřídal Katinu Lisou. Ladislav Seidl působí na Krajském úřadu Kraje Vysočina od prosince roku 2003, nejprve na pozici referenta oddělení vnějších vztahů, později od ledna 2007 jako vedoucí tohoto oddělení. „V pozici vedoucího odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu se budu snažit o to, aby poskytovaná služba v těchto oblastech byla profesionální a splňovala kvalitativní požadavky dnešní doby. Nejedná se jen o práci v rámci odboru, ale i o veřejné služby poskytované příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina,“ uvedl nový muž v čele odboru Ladislav Seidl.
 

 
 

Pod odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu spadají Muzea Vysočiny v Jihlavě, Třebíči, Havlíčkově Brodě a Pelhřimově, dále specializované galerie v Jihlavě, Novém Městě na Moravě, Havlíčkově Brodě, a rovněž Krajská knihovna Vysočiny, Horácké divadlo a v neposlední řadě také příspěvková organizace Vysočina Tourism. „Spolu se svými kolegy se budu snažit přispívat k tomu, aby byl Kraj Vysočina seriózním partnerem ve svěřených oblastech u partnerů v našem regionu i v rámci České republiky respektive Evropské unie,“ dodal při svém nástupu Ladislav Seidl.

 

Životopis Ing. Ladislava Seidla, MBA:

Vzdělání:

2003 – 2005  Dominican University, Chicago a VUT v Brně – Fakulta podnikatelská, Brno Business School, program MBA Executive

1997 – 2003  Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně - Fakulta lesnická a dřevařská, obor Krajinné inženýrství

1996 – 1997  Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity v Brně

 

Praxe:

2007, leden – 2014: Vedoucí oddělení vnějších vztahů Krajského úřadu Kraje Vysočina.

2004, říjen – 2014: Lektorská činnost akreditovaného vstupního vzdělávání pro úředníky územních samosprávných celků, modul Komunikace a management.

2003, prosinec: Zaměstnán na Krajském úřadě Kraje Vysočina, oddělení vnějších vztahů odboru sekretariátu hejtmana. Referentská pozice byla spojena se zodpovědností zejména za zahraniční aktivity kraje, komunikaci s veřejností a protokolární záležitosti.

 

 

 

Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu vede nově Ladislav Seidl

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.1.2015 / 5.1.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze