Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Síť ROWANet

rowanet
Krajská páteřní optická telekomunikační síť ROWANet je založená na soustavě tras optických vláken osazených pasivní technologií CWDM a hustým vlnovým multiplexem DWDM napájeným výkonnými optickými zesilovači EDFA. Síť ROWANet je vysokokapacitní transportní regionální síť
 

 
 

Síť byla vybudována ve spolupráci s komerčními a akademickými partnery z prostředků Evropské Unie (60 %), krajského (30 %) a státního rozpočtu (10 %). Je spravována pracovníky odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina ve spolupráci se smluvními partnery.

Rozšíření krajské páteřní infrastruktury ROWANet do dalších lokalit: Krajská páteřní optická telekomunikační síť je založená na soustavě tras optických vláken osazených pasivní technologií CWDM a hustým vlnovým multiplexem DWDM. Síť ROWANet je vysokokapacitní transportní regionální síť poskytující telekomunikační a distribuční služby veřejným organizacím kraje. Rozšíření se týkalo následujících lokalit: Pelhřimov, Pacov, stožár Ořechov (Telč), Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Chotěboř, Světlá nad Sázavou.

 
Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 17.10.2014 / 17.10.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Symboly kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze