Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hejtman Jiří Běhounek poděkoval starostům za jejich práci

Hejtman Jiří Běhounek: Jsme připraveni a chceme pomoci postiženým krajům
S ohledem na blížící se komunální volby poděkoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek dosavadním starostům za práci pro místní samosprávy – obce a města. „Velmi si vážím jejich práce, protože se jedná o práci nelehkou, mnohdy musí člověk projevit nekonečnou trpělivost, odvahu a buldočí vytrvalost. Jsou to starostové a jejich týmy, kteří motivují spoluobčany ke zvelebování a rozvíjení měst, městysů a obcí. Jsou na začátku a u zrodu většiny společenských aktivit, u udržování místních tradic,“ uvedl Jiří Běhounek s tím, že je pyšný na to, že v případě Kraje Vysočina jde o lidi, kterým nezáleží pouze na vlastním majetku, ale obětavě věnují čas svým sousedům a pro blaho komunity.
 

 
 

Na konci volebního období adresoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek všem starostům osobní poděkování za práci pro veřejnost a region.

 

Komunální volby jsou v České republice na plánovány na 10. – 11. října 2014. Vysočina má podle ČSÚ 509 971 obyvatel, z nichž do voleb může zasáhnout 409 302 osob. O jejich hlasy se uchýzí celkem 16 054 kandidátů z 3500 stran a uskupení. Z toho je 11581 mužů a 4472 žen. Nejmladším kandidátům je 18 let a takových kandiduje v celém kraji 23. Nejstaršími jsou naopak dva devadesátiletí muží z Žirovnice a Golčova Jeníkova.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 8.10.2014 / 8.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze