Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Letní škola pro seniory

 

 
 

Stejně jako v minulém roce i letos připravil Kraj Vysočina pro širokou veřejnost Letní školu seniorů. Po loňském premiérovém ročníku pokračuje v organizaci oblíbené volnočasové aktivitě. V celkem osmi obcích regionu jsou od června do září naplánovány přednášky, jejichž témata budou blízká předseniorskému a seniorskému publiku.


První přednáška odstartuje 29. června v Chotěboři a Žďáru nad Sázavou. Letní škola se dále uskuteční v Jemnici, Moravských Budějovicích, Počátkách, Světlé nad Sázavou, Velké Bíteši a Velkém Meziříčí.


Hlavním tématem letošního ročníku je bezpečnost seniorů. Letní škola nabídne sérii sedmi přednášek. Tematicky budou zaměřené nejen na bezpečnost seniorů, ale také na rady co dělat, aby se senioři cítili v bezpečí a netrpěli samotou. Lekce budou nabízeny zdarma a každá potrvá přibližně dvě hodiny.


Termíny jednotlivých přednášek jsou uvedeny níže. Informace k Letní škole najdou zájemci také v obecních zpravodajích nebo prostřednictvím letáků, které budou roznášeny v místech konání školy. Poslední přednášky se uskuteční 24. září v Počátkách a ve Světlé nad Sázavou.


Kraj Vysočina pořádáním Letní školy navazuje na tradici vyhledávaného vzdělávání seniorů v rámci Univerzity třetího věku, která probíhá ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava na několika místech regionu. 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Marek Homolka
Vytvořeno / změněno: 26.6.2014 / 26.6.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Tiskoviny kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze