Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hlasování do 10. ročníku ankety Zlatá jeřabina

 

 
 

Hlasování do 10. ročníku ankety Zlatá jeřabina

Do středy 16. dubna 2014 bylo možné hlasovat do ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013. O hlasy svých příznivců se i v letošním roce uchází 30 aktivit vybraných v kategorii Kulturní aktivita a 30 v kategorii Péče o kulturní dědictví.

První tři vítězné počiny v obou kategoriích získají finanční dar a na slavnostním vyhlášení vítězů dne 27. května 2014, tentokrát v nově opravených prostorách třebíčského zámku – sídle Muzea Vysočiny Třebíč, převezmou z rukou hejtmana „Zlatou jeřabinu“ - Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013.

K hlasování můžete využít tento hlasovací formulář .

Mediálním partnerem je Hitrádio Vysočina.

Hlasování

Elektronické hlasování

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety (bez potvrzení informační zprávy nebude Váš hlas započítán).

Hlasovací formulář

Písemné hlasování

Hlasování je možné též písemnou formou prostřednictvím hlasovacího lístku, který byl uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina společně se seznamem kulturních počinů v obou kategoriích – pouze originál hlasovacího lístku bude započítán jako platný hlas. Hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina 2013“.

 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 28.4.2014 / 28.4.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze