Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina hostil setkání pracovní skupiny pro oblast vědy a výzkumu

Kraj Vysočina hostil setkání pracovní skupiny pro oblast vědy a výzkumu
V pondělí 16. prosince 2013 hostil Kraj Vysočina setkání pracovní skupiny pro oblast vědy a výzkumu, která pracuje v rámci naplňování Dohody o spolupráci mezi Jihomoravským krajem, Jihočeským krajem, Krajem Vysočina a Dolním Rakouskem.
 

 
 

„Setkání proběhlo v Centru excelence Telč Ústavu teoretické a aplikované mechaniky Akademie věd ČR, kde měli účastníci semináře možnost se seznámit s unikátním zařízením a výzkumnou problematikou, která je v centru řešena v rámci řady tuzemských i mezinárodních projektů. Rovněž byla účastníkům představena Regionální inovační strategie Kraje Vysočina včetně plánovaných finančních nástrojů kraje pro rok 2014. Neméně zajímavým tématem k diskuzi byl pro účastníky připravovaný nový Operační program Rakousko – Česká republika 2014 – 2020, a to nejen k prioritní oblasti vědy, výzkumu a inovace,“ uvedl Martin Hyský, radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.

 

Setkání slouží především k předávání dobré praxe mezi regiony, vyhledávání aktuálních témat ke spolupráci a zvýšení konkurenceschopnosti regionů.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2013 / 17.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze