Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Rada kraje vyhlásila výběrové řízení na místo ředitele/ky Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč
Rada Kraje Vysočina, jako zástupce zřizovatele, dnes vyhlásila výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ředitelky Nemocnice Třebíč. Kraj bude nového ředitele vybírat začátkem příštího roku s tím, že stávající krizový manager Ing. Jan Ferenc povede organizaci nejpozději do května příštího roku.
 

 
 

„Nemocnice Třebíč se pod vedením současného ředitele Jana Ference odrazila ode dna. Má rozumně nastavenou ekonomiku, ale nutně potřebuje stabilní vedení, které bude pokračovat v přísné ekonomické politice tak, jak ji nastartoval Jan Ferenc,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. To potvrzuje i znění dnes schváleného výběrového řízení, kdy kraj hledá statutára Nemocnice Třebíč s řídícími zkušenostmi a se znalostí ekonomiky, smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami a financování zdravotnických zařízení. Přihlášky přijímá Kraj Vysočina až do 10. ledna 2014.

Více informací k výběrovému řízení na http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/dokumenty2.asp?id_org=450008&p1=62621&id=4055417 .

Současný ředitel Ing. Jan Ferenc řídí Nemocnici Třebíč od poloviny května 2013.

 

 

  • Více informací Soňa Měrtlová, odbor zdravotnictví
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2013 / 17.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze