Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ohlédnutí za rokem 2013 v příspěvkových organizacích zřizovaných Krajem Vysočina na úseku kultury

Ohlédnutí za rokem 2013 v příspěvkových organizacích zřizovaných Krajem Vysočina na úseku kultury
Už potřetí nabízí Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Kraje Vysočina na svých webových stránkách krátký rozhovor s řediteli příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina na úseku kultury. Ředitelé v něm hodnotí uplynulý rok, připomínají nejvýznamnější události z pohledu jimi řízených organizací a naznačují, co je čeká v roce 2014 a na co se mohou návštěvníci těšit.
 

 
 

Rozhovory jsou zveřejňovány v pravidelných týdenních intervalech, každý pátek v průběhu prosince 2013 a ledna 2014 se v sekci Kultura, památky a cestovní ruch - Ohlédnutí za uplynulými roky v příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina - představí prostřednictvím jejího ředitele jedna organizace.

 

Příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina na úseku kultury je devět. Jedná se o čtyři muzea, tři galerie, knihovnu a divadlo. Muzea a galerie už dávno nejsou institucemi, ve kterých se „jen“ pečuje o sbírkové předměty a z pozice návštěvníka tiše obdivují vystavené exponáty. Stejně tak knihovna už není „jen“ místem čtenářů a divadlo místem, kam se chodí "pouze" na divadelní představení. Navštivte  http://www.kr-vysocina.cz/2013/ds-302615/p1=64540 .

 

  • Lenka Novotná, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: novotna.l@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2013 / 16.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze