Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hledá se Skutek roku 2013

Hledá se Skutek roku 2013
Zastupitelstvo Kraje Vysočina dnes rozhodlo o vyhlášení dalšího ročníku soutěže Skutek roku. „Nominovat je opět možné výjimečné dobrovolné skutky jednotlivců i projekty právnických osob, které v letošním roce výrazným způsobem přispěly k rozvoji Vysočiny a celého neziskového sektoru,“ upřesnil Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje. Příjem nominací vždy v pěti oblastech odstartuje 1. ledna 2014 a potrvá až do 15. února 2014.
 

 
 

Nominovat bude možné elektronicky nebo prostřednictvím formuláře umístěného na webových stránkách www.kr-vysocina.cz/skutekroku. „Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, kultura a umění, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěta. Projekty právnických osob lze nominovat v sociální oblasti, ekonomické oblasti, oblasti sídel, staveb a bydlení, oblasti životního prostředí a v oblasti vzdělávání,“ doplnila Iveta Fryšová z krajského odboru regionálního rozvoje.

 

Vítězné regionální projekty organizací postoupí společně s nejlepšími projekty loňského roku opět do přeshraničního kola soutěže, kde budou srovnávány s projekty spolkové země Dolní Rakousko. Před dvěma lety  si tuto cenu odneslo osm aktivit z Vysočiny ze 14 hodnocených, a to například Dřevořezání v Třešti nebo projekt Zapojování veřejnosti do rozvoje obce Křižánky.

 

Soutěž Skutek roku se koná v rámci projektu Angažovanci - Zvýšení kvality místní Agendy 21 prostřednictvím zapojení aktivních občanů do rozvoje regionu.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.12.2013 / 10.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze