Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ozvěny novoměstského mistrovství světa v biatlonu v podobě CD

Ozvěny novoměstského mistrovství světa v biatlonu v podobě CD
Před nadcházející biatlonovou sezonou připravila kapela Cimbal Classic nové hudební CD nazvané Melodies from around the Globe – Music From Biatlon 2013 s podtitulem Hudba napříč kontinenty. Je poctou a vzpomínkou na atmosféru jedné z největších sportovních událostí v České republice: Mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě 2013.
 

 
 

Pro brněnskou nadžánrovou skupinu Cimbal Classic představuje nové CD už 10. jubilejní album. Více než hodinu trvající nahrávka v instrumentálním esperantu představí známé i méně známé evergreeny 46 zemí a zavede posluchače i do míst, kde by zájem o biatlon nečekali. Cimbal Classic  vytváří hudebně věrnou iluzi odlišných kultur, a přitom si zachovává originalitu založenou na moravském muzikantském cítění.

 

Tato svého druhu ojedinělá hudební novinka je zajímavá nejen jako nevšední upomínkový artefakt pro biatlonové fanoušky, ale především jako muzikantský relaxační bonbónek, který ve svěžím tempu obletí celý svět a dá poutavě nahlédnout do jeho hudebního bohatství.

 

Album produkovalo vydavatelství Cimbal Classic ve spolupráci s Českým biatlonovým svazem a v distribuci ho má Indies Happy Trails.

 

Více informací naleznete na www.cimbalclassic.net

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.12.2013 / 3.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze