Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na konferenci – Vysočina v Evropě, Erasmus+

Odbor školství, mládeže a sportu zve všechny zájemce o problematiku evropské spolupráce v oblasti vzdělávání na konferenci s názvem Vysočina v Evropě, Erasmus+, která se uskuteční 9. prosince 2013 na krajském úřadě.
 

 
 

Odbor školství, mládeže a sportu zve všechny zájemce o problematiku evropské spolupráce v oblasti vzdělávání na konferenci s názvem Vysočina v Evropě, Erasmus+, která se uskuteční 9. prosince 2013 na krajském úřadě.

Cílem konference je nejen zrekapitulovat končící programové období dvou evropských vzdělávacích programů – Program celoživotního učení a Mládež v akci, a to jak z pohledu Kraje Vysočina, který se aktivně v programech angažoval, tak i z pohledu národních agentur, které měly programy pro celou Českou republiku na starosti, ale i představit nový program Erasmus+, jenž bude vyhlášen v lednu 2014. Erasmus+ spojuje jak školní, tak mimoškolní vzdělávání a oblast sportu do jednoho programu, což bude pro všechny vzdělávací subjekty velká novinka.

Jak bude nový program vypadat? Co přinese nového a lepšího oproti předchozímu programu? Kdo se do něj bude moci zapojit a jakým způsobem? Na jaké aktivity bude kladen hlavní důraz? Na všechny tyto otázky dostanete na naší konferenci odpověď.

Zúčastněte se naší konference a budete v obrazu.

Konference je určena pro ředitele škol, pedagogy, pracovníky s mládeží, v neziskových organizacích, firemní zaměstnavatele, zástupce obcí.

Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronického formuláře na http://www.naep.cz/index.php?a=view-seminar&general_file_id=9324&project_folder_id=17&, kde naleznete i konkrétní program akce.

Více informací poskytne Mgr. Alena Mikulíková, mikulikova.a@kr-vysocina.cz, tel. 564 602 939.
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Ivo Mach
Vytvořeno / změněno: 7.11.2013 / 7.11.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze