Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina Tourism mění adresu

Vysočina Tourism mění adresu
Krajská organizace cestovního ruchu Vysočina Tourism mění od 1. října 2013 adresu svého sídla. Nově bude působit v prostorách Střední školy obchodu a služeb v ulici Na Stoupách 3, Jihlava. „Za stěhováním organizace jsou ekonomické výhody. Vysočina Tourism bude v prostorách patřících Kraji Vysočina, odpadne platba nájemného a navíc získáme větší skladovací prostory,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák. Podle jeho slov se stěhování nijak nedotkne dostupnosti služeb, protože nová adresa je v blízkosti centra krajského města.
 

 
 

Stěhování Vysočina Tourism se nepromítne do změny telefonních čísel, ta zůstávají stále stejná a jsou k dohledání na domovských www stránkách www.vysocinatourism.cz.

 

Vysočina Tourism, příspěvková organizace vznikla v roce 2007 a jejím cílem je vytváření dostatečně silné konkurenční pozice kraje na trhu cestovního ruchu. „V současné době začínáme připravovat veletržní expozici Kraje Vysočina na tradičním lednovém veletrhu cestovního ruchu v Brně. Tématem expozice bude představení jednoho z největších kulturních projektů financovaných prostřednictvím ROP Jihovýchod – Zámek Třebíč a propagovány budou zároveň i další kulturní památky v regionu,“ prozradila Jitka Mattyašovská z Vysočina Tourism.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.9.2013 / 17.9.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze