Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nové zázemí pro sportovce novoměstského gymnázia

Nové zázemí pro sportovce novoměstského gymnázia
Už první školní den budou mít studenti z Gymnázia Vincence Makovského v Novém Městě na Moravě nové sportovní zázemí. Místo bývalé uhelné kotelny vyrostla v průběhu jednoho roku jednopodlažní stavba propojená s budovou gymnázia. Do přístavby Kraj Vysočina investoval více než 4,5 miliónu korun. Slavnostního otevření přístavby si kromě radních Kraje Vysočina v čele s hejtmanem Jiřím Běhounkem zúčastnila i absolventka novoměstského gymnázia olympijská vítězka Martina Sáblíková.
 

 
 

Sportovci mohou nyní využívat nové šatny s WC a umývárny. Velkým přínosem jsou i náležité skladovací prostory pro sportovní vybavení. Kola, lyže i sportovní zbraně a střelivo mají nyní své důstojné místo. K dispozici je i příležitostní servisní dílna.

 

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě je zřizované Krajem Vysočina, nabízí nejen osmileté a čtyřleté všeobecné studium, ale i čtyřleté studium se sportovním zaměřením či přípravou. Novinkou školního roku 2013/2014 je otevření třídy s rozšířenou výukou informatiky.

 

 

 

Nové zázemí pro sportovce novoměstského gymnázia

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.8.2013 / 28.8.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze