Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Rehabilitační ústav pro cévní choroby mozkové, spol. s r. o.

Rehabilitační ústav pro cévní choroby mozkové, spol. s r. o.
Adresa zařízení :
Na Vyhlídce 859
58301 Chotěboř
 

 
 

 

Rehabilitační ústav pro cévní choroby mozkové je odborný léčebný ústav zaměřený na léčení pacientů, kteří prodělali cévní mozkovou příhodu (CMP). Jedná se o specializované nestátní zdravotnické zařízení založené v roce 1964. Byla zde realizována a v praxi ověřena nová rehabilitační metoda profesora Kabáta. Takto vzniklo ojedinělé specializované zdravotnické zařízení, které postupně rozvíjelo další nové metody a dosáhlo vysoké úrovně léčby těchto pacientů.

 

Předmětem jeho činnosti je ambulantní diagnostická a léčebná činnost neurologická, ambulantní léčebná činnost interní, ambulantní léčebná činnost rehabilitační a lůžková léčebná činnost rehabilitační a neurologická.


Zařízení věnuje velkou péči kvalitě a odbornosti zaměstnanců. Všechny provozované odbornosti jsou obsazené lékaři s atestací druhého stupně. Mimo lékařské profese zdravotnické zařízení zaměstnává logopeda, ergoterapeuty, fyzioterapeuty, všeobecné sestry a nižší zdravotnický personál. Celkem 43 zaměstnanců. Rehabilitační ústav disponuje 40 lůžky následné péče.

 

Zdravotnické zařízení léčí pacienty především ze spádové oblasti kraje Vysočina. Kapacita ústavu je dále doplňována o pacienty z jiných krajů.
Nejužší spolupráce je navázána s Nemocnicí Havlíčkův Brod, protože je nejbližší a umožňuje rychlé řešení akutních případů.

 
Zodpovídá: Ing. Veronika Šimková
Vytvořeno / změněno: 21.6.2013 / 21.6.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze